To małżeństwo miało synów ale chciało jeszcze córeczkę

Opublikowano 01/05/2022
Reklama

Znaczna większość ludzi na świecie uważa, że ​​posiadanie dużej ilości dzieci jest jedną z najwspanialszych rzeczy jaka może im się przydarzyć w dorosłym życiu. Zwykle dzieci dają rodzicom bardzo dużo miłości i wnoszą dużo dobrego do życia rodzinnego. Duża większość rodziców uważa, że ​​ideałem jest posiadanie syna i córki. Nasi bohaterowie od dawna starali się o córeczkę. W końcu kobieta zaszła w upragnioną ciążę. Nie mieli jednak pojęcia co się wydarzy.

They Wanted To Have A Baby Girl But Received Something Even Better

To małżeństwo miało synów ale chciało jeszcze córeczkę

Piękny dzień

Bohaterowie artykułu – Katie i Angelo to małżeństwo z Kalifornii które posiadało już dwóch wspaniałych synów. Wspólne wychowywanie dzieci to zwykle wspaniałe doświadczenie dla małżeństwa. Gdy zbliża się termin porodu nowego potomka większość przyszłych rodziców ma w sobie mieszankę radości ale też strachu. Szpital Sharp Memorial w San Diego to ten miejsce które przyszli rodzice wybrali na poród dziecka.

The Big Day

Piękny dzień

Powód do wielkiej radości

Rodzice byli szczęśliwi gdy dowiedzieli się, że spodziewają się nowego członka rodziny. Byli bardzo uradowani gdy odkryli, że w końcu będą mieli córkę. Przecież zawsze tego pragnęli. Katie i Angelo byli naprawdę szczęśliwi gdy lekarze przekazali im dobrą nowinę o ciąży Katie.To była wielka radość dal wszystkich.

Reason To Celebrate

Powód do wielkiej radości

Posiadali już dwóch chłopców

Byli już długo małżeństwem i wiedzieli, że nadszedł czas aby jeszcze powiększyć swoją rodzinę. Para posiadała już dwóch synów ale zawsze chciała rownież córkę. Posiadanie dwójki zdrowych chłopców było wspaniałym błogosławieństwem dla rodziców ale Katie i Angelo wciąż czuli, że czegoś im jeszcze brakuje do bycia w pełni szczęścia i satysfakcji.

Two Boys

Posiadali już dwóch chłopców

Jeszcze chcieli dziecko

Małżeństwo chciało posiadać jeszcze więcej dzieci. Naprawdę wierzyli, że są w stanie sprostać wymaganiom posiadania kolejnego dziecka. Katie i Angelo byli dobrani jak przysłowiowa bułka z masłem i naprawdę pasowali do siebie. Byli szczęśliwym małżeństwem. Wiedzieli, że potrafią właściwie opiekować się swoimi synami i wierzyli, że im więcej będą posiadać dzieci tym weselej i lepiej dla reszty rodzeństwa w przyszłości. Czym większa rodzina tym raźniej.

Another One

Jeszcze chcieli dziecko

Bardzo chcieli posiadać jeszcze więcej dzieci

Mimo ograniczonych zasobów finansowych rodzice byli pewni, że poradzą sobie z posiadaniem jeszcze jednego potomka. Tak więc gdy dowiedzieli się, że Katie jest w ciąży byli bardzo szczęśliwi i podekscytowani, że powiększy się ich rodzina. Dla ich uszu ta wiadomość była jak słuchanie pięknej muzyki. Byli zachwyceni, że to córeczka.

Wanting More

Bardzo chcieli posiadać jeszcze więcej dzieci

Bardzo interesujące odkrycie

Gdy Katie i Angelo odkryli, że jego żona jest w ciąży nie marnowali czasu i natychmiast poszli do lekarza na rutynowe badania u specjalisty ginekologa. Jeśli chodzi o zdrowie Katie i ich dziecka nie chcieli pod żadnym pozorem ryzykować. Bardzo ważne było dla nich aby obydwie były zdrowe ponieważ podczas ciąży zawsze są możliwości powikłań. Należy się regularnie badać od samego początku.

Surprising Discovery

Bardzo interesujące odkrycie

Pierwsze tygodnie ciąży

W czasie pierwszego trymestru ciąży lekarze potwierdzili, że wszystko jest w porządku i płód rozwija się jak najbardziej prawidłowo. Jednak podczas kolejnych badań lekarze zaczęli być zaniepokojeni. W czasie zwykłych badań kontrolnych wyszło coś co ich zaniepokoiło. To był moment który na zawsze zmienił życie tego małżeństwa.

Early Weeks

Pierwsze tygodnie ciąży

Wizyta u ginekologa

Para małżonków była pewna, że wszystko pójdzie gładko tak samo jak przy poprzednich ciążach. Tym razem jednak ich lekarz – Sean Daneshmand poinformował ich, że Katie będzie potrzebowała wizyty u jeszcze jednego specjalisty aby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Wywołało to u nich wielkie zaniepokojenie. Kiedy para odwiedza lekarza będąc w ciąży absolutnie nie chcą tego słyszeć. Byli naprawdę przerażeni i nie wiedzieli co się dzieje.

Specialist Needed

Wizyta u ginekologa

Spokój ducha

Małżeństwo miało do lekarzy bardzo dużo pytań ale czas wizyty był ograniczony. Czy jest jakiś problem z ciążą? Jaki był powód dla którego Katie musiała skonsultować się z jeszcze jednym specjalistą? Para nie mogła nic poradzić na to, że czuła się zaniepokojona pomimo wielkich wysiłków by zachować spokój. Ale tak naprawdę przyszli rodzice mieli niewielką kontrolę nad tym co się działo z ich dzieckiem.

Keeping Calm

Spokój ducha

Wielki strach

Pod wpływem dużego stresu przed otrzymaniem złych wiadomości Katie i Angelo zaczęli się naprawdę martwić w miarę rozwoju dziecka. Gdy zbliżał się dzień rozwiązania ciąży byli już bardzo zaniepokojeni. Kiedy jednak zapytali lekarza o przyczynę konieczności wizyty u specjalisty udzielił im normalnej i jasnej odpowiedzi. Była to dla nich jednak zupełnie niespodziewana odpowiedź.Tego się nie spodziewali.

Precautions

Wielki strach

Katie idzie do szpitala

Kotie w ciąży była pod dobrą opieką lekarzy. Ich lekarz nie chciał ryzykować zdrowia Katie i dlatego ją wysłał do szpitala na dodatkowe badania kontrolne. Powiedział parze: „Katie teraz musisz być w szpitalu ponieważ musimy zrobić parę badań”. Para bez wahania zastosowała się do rady lekarza. Pospieszyli do szpitala aby zapewnić bezpieczeństwo Katie i dziecku. To było zdecydowanie najważniejsze dla zdrowia matki i dziecka.

In The Hospital

Katie idzie do szpitala

Opieka nad Katie

Po zrobionych badaniach lekarze oznajmili, że ciąża Katie jest uważana za obciążoną wysokim ryzykiem co było głównym powodem dodatkowej uwagi lekarzy. W ciążach wysokiego ryzyka jest możliwość wystąpienia problemów zarówno u dziecka jak i matki dlatego należy je bardzo uważnie obserwować. Najlepiej przebywając w szpitalu pod stałym okiem lekarzy.

Continuous Care

Opieka nad Katie

Duże środki ostrożności

Katie – nasza przyszła mama była teraz narażona na wystąpienie problemów które mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na jej własne zdrowie ale także na zdrowie jej jeszcze nienarodzonej córki. Lekarze poinformowali Katie, że będzie potrzebować pomocy medycznej przez cały czas trwania ciąży. Kiedy matka jest w zaawansowanej ciąży jest to ostatnia rzecz którą chce usłyszeć od lekarza. Była zupełnie przerażona i nie wiedziała co się dzieje z nią i jej dzieckiem.

More Precautions

Duże środki ostrożności

Nie jeden problem

Pewnie jeszcze nie wiesz dlaczego lekarze nagle tak bardzo zaniepokoili się ciążą Katie możesz być pewien, że za wszystkim stoi naprawdę uzasadniony powód. Wynikało to z faktu, że spodziewała się więcej niż jednego dziecka. Chyba czegoś takiego się nie spodziewałeś, prawda?. Katie ani dziecko nie byli wcale chorzy.Tu chodziło o coś innego.

Not Just One

Nie jeden problem

Czym więcej dzieci tym lepiej

Rodzice absolutnie nie spodziewali się, że będą posiadać więcej niż jedno dziecka. Okazało się jednak, że będą mieć aż trójkę dzieci. Pomyśl o stresie związanym z noszeniem trójki dzieci w tym samym momencie. Niewątpliwie słuszną decyzją ze strony lekarzy było nakazanie Katie pozostania w szpitalu i zapewnienie jej większej opieki medycznej. Nie tylko wszystko wydawało się przytłaczające ale sytuacja była również niebezpieczna dla tej młodej przyszłej mamy trójki dzieci.

The More The Merrier

Czym więcej dzieci tym lepiej

Szczęście przyszłych rodziców

Niestety ta ciąża Katie nie przypominała żadnej z poprzednich. Zgodnie z tym czego można się było spodziewać Katie i Angelo byli zachwyceni perspektywą zostania rodzicami trojaczków. Ponieważ rodzina pragnęła więcej dzieci to fakt, że spodziewają się jeszcze 3 nie było dla nich straszną perspektywą. Byli naprawdę szczęśliwi ale też zestresowani.

Happy

Szczęście przyszłych rodziców

Troska o dzieci

Pomimo wielkiej radości ciąża Katie nie była pozbawiona naprawdę sporych komplikacji. Dwójka dzieci w jej łonie miało jedno łożysko co było dość ciężkie. Był to niezwykle rzadki problem a lekarze musieli przez cały czas uważnie obserwować ją i rozwijające się płody.

A Concern

Troska o dzieci

Lekarze martwili się o rozmiar córki

Fakt, że dwójka z bliźniąt dzieliła jedno łożysko nie był najpoważniejszym problemem ale miał potencjalnie poważne konsekwencje dla dzieci. Rozwój jednego dziecka byłby utrudniony uniemożliwiając mu osiągnięcie tego samego rozmiaru co pozostałej dwójce. Niemniej jednak poinformowano ich o wielu dodatkowych potencjalnych problemach. Kwestia ta była jednak nieistotna w stosunku do ich innych problemów.

Worry About Size

Lekarze martwili się o rozmiar córki

Komplikacje podczas ciąży

W czasie ciąży przyszła mama doświadczyła wielu ostrych powikłań które wymagały pomocy lekarskiej. Istniało duże prawdopodobieństwo, że niemowlęta urodzą się za wcześnie co było tylko jednym z powodu do obaw. Jest to również typowe zjawisko u bliźniąt ale znacznie częściej u trojaczków ze względu na zwiększone ryzyko dochodzenia samej ciąży.

Potential Complications

Komplikacje podczas ciąży

Wielkie możliwości powikłań

Oprócz tego istniała szansa, że ​​trojaczki będą miały nierozwinięte płuca lub doznają krwotoków w mózgu. Nie wspominając o tym, że niektóre dolegliwości mogą się utrzymać nawet po porodzie i wpłynąć na rozwój dzieci. Dlatego musieli być niezwykle ostrożni podczas ciąży. To był niezwykle trudny okres dla pary która musiała zachować spokój i pamiętać, że na pierwszym miejscu jest zdrowie ich dzieci oraz Katie.

The Possibilities

Wielkie możliwości powikłań

Stres nie służy ciąży

Stan zdrowia ich trójki nienarodzonych dzieci był naprawdę zły. Katie naprawdę wymagała opieki specjalisty podczas ciąży tak jak przewidział to lekarz. To odkrycie sprawiło, że jej ciąża była jednym z najtrudniejszych okresów w jej życiu. Musiała być w szpitalu praktycznie cały czas. Ponieważ stres dla ciężarnej kobiety nie jest dobry to zespół medyczny robił wszystko co był w stanie aby ją uspokoić i poprawić jej humor.

Stress Isn't Healthy

Stres nie służy ciąży

Katie jest w szpitalu

Katie była w 27 tygodniu ciąży kiedy na stałe trafiła pod opiekę lekarzy. Jej brzuch urósł tak bardzo, że musiała zostać przyjęta do szpitala aby zapewnić sobie i dzieciom bezpieczeństwo. Nie chciała być z dala od rodziny ale nie miała wyboru i musiała leżeć pod monitorem. Mimo problemów skupiała się na dzieciach które nosiła w sobie co było jedyną rzeczą jaką mogła zrobić w tej sytuacji aby się psychicznie nie załamać i pozostać pozytywna.

Hospital Admission

Katie jest w szpitalu

Udzielenia pomocy

W miarę rozwoju ciąży Katie zasięgała od lekarzy nowych informacji co spowodowało, że z czasem była coraz bardzo zestresowana. Doskonale zdawała sobie sprawę, że musi zachować jak największy spokój co czasami było to dla niej niezwykle trudnym zadaniem. Ale tak było najlepiej dla niej i dla jej nie narodzonych dzieci.

Different Possibilities

Udzielenia pomocy

Wszystko może się zdarzyć

Lakarze przedstawili małżeństwu sytuację bardzo jasno „Wszystko może się wydarzyć od teraz do chwili porodu”. Katie była bardzo zaniepokojona przyszłością i stanem zdrowia swoich nienarodzonych dzieci. Noszenie jednego dziecka jest wystarczająco trudne więc wyobraź sobie jak by to było być w ciąży z trójką dzieci. Badania USG wykazały, że dzieci nadal rosną w normalnym tempie co pomogło jej się trochę uspokoić.Rodzice nie mogli się doczekać dodatkowego potomstwa.

Anything Might Happen

Wszystko może się zdarzyć

Reklama